Kalite Politikamız

Enkoder,sensor,ikaz lambası ve kapı dedektörlerinin tasarımı, imalatı ve satışı konusunda;

Optik manyetik artımlı ve mutlak enkoderlerin tasarım, araştırma-geliştirme, üretim ve satış    hizmetlerini dünya çapında tanınır, Kabul edilebilir ve sürdürebilir şekilde sağlamak.

Müşteri memnuniyeti odaklı yasal ve uygulanabilir şartlara uygun olarak çalışmak.

Müşteri Pazar ve uygulama koşullarını göz önüne alarak ve hali hazırda pazarda yer alan ürün ve tasarımlara kıyasla fark yaratarak ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlamak, buna gore ürün geliştirmek ve üretmek.

AR&GE ve inovasyon bilinci ile kendi alanımızda her zaman öncü olmak , ürün çeşidini sürekli arttırma, üretilen yeni ürünler ile rakiplerimizden kalite, teknoloji çeşit olarak sürekli artı değer yaratmak, ürünlerimizi küresel çapta tasarlayarak dünyada ve tüm pazarlarda aktif olarak yer almak

ISO 9001 Kalite Yönetim  Sistemi şartlarına uygun çalışarak kalite ve iş yönetimini evrensel normlara uygun halde gerçekleştirmek.

Bizim için asıl olan, standartlarını kendimizin oluşturduğu süreç ve üretimin her aşamasına hakim olduğumuz standart iş anlayışımız ile hatadan bağımsız ve sürekli en iyi kalitede ürünler üretmektir.

Süreç, iş akışı veüretimin her aşamasında daha iyisini yapmak adına problem çözme tüm çalışanların ortak noktasıdır. Kaliteyi en baştan sağlamak için üretimin ve süreçlerin her aşamasında problem çözme ortak şirket kültürü olacaktır.

Sürekli gelişim için Kaizen  yoluyla sürekli aktif, düşünen, öğrenen ve çözüm bulan bir organizasyon yaratma

Çalışma arkadaşlarımızın en önemli varlığımız olduğubilincini taşıyarak, sürekli gelişim ve kaliteli insan değer akışıyla yetkin, eğitimli ve eğitilebilir insan kaynakları yaratmak.

Teknolojiyi üretimimizin ve tüm süreçlerimizin her aşamasında uygylayarak insanımıza ve süreçlerimize hizmet eden, güvenilir, iyice test edilmiş teknolojiler kullanmak. 

Müşterilerin, çalışanların ve ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak etkili iletişim kurmak,

Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek.

Kalite politikası doğrultusunda oluşturduğu hedefleri sürekli gözden geçirerek geliştirmek,

Sistemin etkinliğinin sürdürülmesi için proaktif yaklaşımla her türlü risk ve fırsatı göz önünde bulundurarak, düzenleyici ve iyileştirici faaliyetlere önem vermek,

Kalitenin ; firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil , dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef olmasını sağlamak. 

Üretim yöntemlerimizi , müşterilerimize uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilemek ve geliştirmek. Oluşturduğumuz Kalite Politikasının uygulanmasını sağlamak ve Kalite Yönetim Sisteminin sürekli kalite politikasıdır.